درباره ما

نظر به تولید روز افزون تولید محتوا در قالب‌های مختلف از هیئات سراسر کشور و همچنین احساس نیاز برای ایجاد ارتباط بین هیأت‌های مختلف و اجزای اصلی آن اعم از مدیران، سخنرانان، مداحان و شعرا بر آن شدیم تا سایتی با زیرساخت مذکور آماده و به صورت رایگان در اختیار هیأت‌های محترم و اجزای اصلی آن قرار داده تا موجبات بهره‌بردن هم برای هیئات و هم برای کاربران محترم ایجاد شود. در واقع هدف از برپایی این سایت، ضمن ایجاد ارتباط بین همه دست‌اندرکاران هیأت، پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدئو در کاربران هیأتی در محیطی سالم و تخصصی می‌باشد.

مهم‌ترین شاخصه هیأت‌تی‌وی این است که بارگذاری محتوای آن تنها از سوی مدیران هیأت‌ها و یا از سوی سخنرانان، مداحان و شاعران هیأت امکان پذیر می‌باشد. بدیهی است که هر کدام از موارد فوق می‌توانند پس از انجام مقدمات لازم، برای کانال خود ادمین تعریف کرده و طبق قوانین هیأت‌تی‌وی آن را مدیریت نمایند.

عدم وجود سایتی مرجع که محتوای ویدئویی آن مورد تایید مراکز حقوقی و اشخاص حقیقی تولیدکننده آن باشد، از جمله دلایلی بود که سایت heyat.tv توسط جامعه ایمانی مشعر راه‌اندازی شد.

هیأت‌های مذهبی در heyat.tv علاوه بر امکان اشتراک‌گذاری کلیه تولیدات ویدئویی خود اعم از کلیپ، تیزر و مستند، قادر خواهند بود ویدئوهای خود را جهت شرکت در جشنواره‌ها و سوگواره‌های مرتبط که به صورت فصلی برگزار می‌گردد به رقابت گذارند تا با رأی مخاطبین و بازدیدکنندگان، جزء رتبه‌های برتر انتخاب شوند.

مراحل طراحی و برنامه‌نویسی هیأت‌تی‌وی به پایان رسیده و در حال حاضر این رسانه در مرحله آزمایش و خطایابی می‌باشد. بدیهی است موفقیت این سایت با همراهی کاربران و مدیران محترم کانال‌ها میسر خواهد بود.

چنانچه در استفاده از خدمات سایت به مشکلی برخورد کردید و یا پیشنهاد، انتقاد و نظری دارید می‌توانید از طریق فرم زیر با ما تماس گرفته و در اسرع وقت، پاسخ خود را دریافت نمایید:

تلفن:
ایمیل:
اکانت تلگرام: